Pro partnery

Affiliate Program

Affiliate nebo-li provizní program je - jednoduše řečeno - propagace našich produktů za procenta. Stačí se zaregistrovat na odkazu níže, následně projít schválením (záleží nám na tom, kde se bude naše víno propagovat) a pak už jen sdílet speciální link na sociálních sítích a webech a sledovat svoje statistiky. Z každého prodeje systém automaticky a přesně napočítá 10% z ceny bez DPH a jednou za domluvené období (obvykle 1 měsíc nebo dle obratu) se provede vyúčtování - na fakturu nebo na dohodu o pracovní činnosti, dle možností affiliate partnera. 

Affiliate program a sklady pro nás provozuje Leading Technologies Logistika, proto nepovažujte jejich logo v úvodu programu za chybu. 

Link na registraci: https://partner.bebidas.cz/

Provize

Provize platíme samozřejmě také z obchodů, které se realizují mimo online svět - třeba za zprostředkování dlouhodobého kontraktu pro restauraci nebo vinotéku. V případě, že umíte naše produkty nabídnout na zajímavém místě, ozvěte se ohledně individuálního posouzení našich možností.  

Velkoobchod

 Pokud provozujete restauraci, bar nebo vinotéku a máte zájem o prodej našich produktů, napište nám a zašleme velkoobchodní podmínky a ceník.

Marketingové materiály

Fotografie ve vysokém rozlišení, případně další použitelný obsah pro propagaci našich produktů, naleznete vždy v sekci "Soubory ke stažení" u každého produktu, na tabu (oddílu) pod hlavní fotkou, u "Parametry produktu" a "Hodnocení".

Zpět do obchodu